بسته آموزش تصویری شبکه کامپیوتری پیشرفته (CCNA)

بسته آموزش تصویری شبکه کامپیوتری پیشرفته (CCNA)


بسته آموزش تصویری شبکه کامپیوتری پیشرفته (CCNA)

سلام 

بسته آموزش تصویری کامل شبکه های کامپیوتری CCNA ، بصورت کامل و حرفه ای و به زبان فارسی دوره آموزشی CCNA  را آموزش می دهد . 

مشکل سیستم آموزشی کشور ما این است که ، بسیاری از مراکز آموزش عالی مطالبی را آموزش میدهند که یا علم روز دنیا نیست و یا اینکه مطالبی که آموزش میدهند قابل استفاده در بازار کار نیستند ، به همین دلیل اکثر فارغ التحصیلان دانشگاهها یا بیکارند و یا شغلی غیر مرتبط با رشته تحصیلی خود دارند . 

به همین دلیل کسانی که میخواهند علم روز دنیا را فرا بگیرند و متناسب با رشته خود فعالیت کنند ، باید خود دست به کار شوند و متناسب با رشته یا شغلی که دارند علم روز دنیا را فراگیرند تا بتوانند فردی موفق در اجتماع و شغل خود باشند . 

 

این بسته آموزشی  برای دانشجویان رشته کامپیوتر و آی تی ، کارشناسان شبکه ادارات دولتی و بانک ها ، شرکت های خصوصی ، پیمانکاران شبکه ، پشتیبان فنی و هرکسی که با شبکه سر و کار دارد ، قابل استفاده میباشد . 

 

محتویات بسته ویدئوهای آموزش شامل 31 سرفصل در 900 دقیقه است که دوره CCNA  ( آموزش پیکربندی تجهیزات Cisco ) را آموزش میدهد .  همچنین تمام نرم افزارهای جانبی مورد نیاز برای آموزش این دوره در این بسته قرار داده شده است . 

 

عکسی از ویدئوی آموزشی : 

 

 

شما اگر دانشجوی رشته کامپیوتر هستید یا در ادارات دولتی به عنوان کارشناس شبکه شاغل هستید و یا به نوعی با شبکه کامپیوتری سر و کار دارید حتما از این بسته استفاده کنید . و مهارت خود را در شبکه به سطح بالایی برسانید . 

 

دانلود نمونه ای از ویدئو های آموزشی بزودی ...

 

کسانی که در شغل کارشناس شبکه و یا تحلیل گر سیستم میخواهند استخدام شوند ، در مصاحبه عملی مطالب این بسته کمکشان خواهد کرد . 

 

تمام کسانی که اطلاعات پایه ای از کامپیوتر دارند به راحتی میتوانند از این آموزش استفاده کنند ، این آموزش به زبان فارسی و کاملا قابل درک است . 

 

ضمانت خرید و نماد اعتماد الکترونیکی به شما اطمینان میدهد که در صورت عدم رضایت از بسته آموزشی ،                وجه پرداختی پس داده خواهد شد . پس در صورت عدم رضایت از بسته آموزش به ما پیام دهید . 

 

سه اصل مهم در خرید اینترنتی : 

 

 

 

بعد از پرداخت لینک دانلود بسته برای شما نمایش داده میشود و به ایمیلی که مینویسید نیز ارسال میگردد ، در صورت عدم موفقیت در دانلود فایل از قسمت تماس با ما همین سایت پیام ارسال کنید و نام و نام خانوادگی که در زمان خرید وارد کرده اید را بگین تا لینک دانلود مجدد برای شما فرستاده شود . 

 

بسته های آموزشی مشابه : 

دوره آموزشی مقدماتی شبکه بزودی .... 

دوره آموزشی شبکه پیشرفته ( اساتید دانشگاه صنعتی شریف ) بزودی ....

 

دیدگاه های خود را در پایین صفحه مطرح کنید .

کدتخفیف روزانه در صفحه اینستاگرام ما به آدرس mobile_banks 

روی لینک کلیک کنید و ما را در اینستام فالوو کنید تا از تخفیفات فروشگاه ما با خبر شود . 

 

خرید آنلاین